Destek Hattı: +90 530 240 49 60
Destek Hattı: +90 530 240 49 60
Garanti ve Sertifikalar

 

MONDIAL PISCINE İŞ BİTİRME BELGESİ

 

 

Mondial Piscine'in uzun yıllardan beri süre gelen İş Bitirme Belgesinin mantığı şu şekilde çalışır.

 

Mondial Piscine Panel Havuz Müşterileri istedikleri taktirde uygulayıcı firmadan kendi havuzlarıyla ilgili iş bitirme belgesini talep edebilirler. Bu talep oluştuktan sonra gerekli işlemler ve incelemeler yapılır ve bizzat Mondial Piscine yani üretici firma bu belgeyi kurulumun ve montajın doğru yapılmış olduğuna karar verirse üç kopya halinde müşterimize gönderir. Eğer incelemeler sonucunda herhangi bir düzeltme gerekliliği öngörülürse bu durumda Mondial Piscine bu iş bitirme belgesini vermez ve gerekli düzeltmenin yapılmasını uygulayıcı firmadan talep eder.

 

Bu uygulamada amaç üretimle saha uygulaması arasındaki koordinasyonu arttırmak ve müşterilerimizin yapılan işin kalitesinden ve doğruluğundan emin olmalarını sağlamaktır.

 

Pool Office olarak bizler de müşterilerimize iş bitirme belgesi için bizlere başvuru yapmalarını her zaman öneriyoruz.

 

YÜZME HAVUZLARINDA 10 YIL ÜRETİCİ GARANTİSİ

 

 

Üretici firma olarak Mondial Piscine bütün bir polipropilen panel havuz sistemine 10 yıl garanti vermektedir. Bunun yanı sıra filtrasyon ekipmanlarının, liner sisteminin, havuz pompalarının ve diğer tüm elemanların 2 ila 10 yıl arasında değişen garanti süreleri mevcuttur. Tüm bu malzemelerin garanti süreleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

YÜZME HAVUZLARINDA 10 YIL UYGULAYICI GARANTİSİ

 

Sadece üretici garantisiyle yetinmiyoruz, aynı zamanda uygulayıcı firma yan Pool Office tarafından da tüm Polipropilen sisteme tam 10 yıl uygulama garantisi veriyoruz. Bunun amacı müşteri memnuniyetini ve güvenini maksimum seviyeye çıkarmaktır. Sadece üretici garantisinin müşterilerimizin gelecek konforunu tesis etmede yeterli olmadığını düşündüğümüz için aynı zamanda bizler de Pool Office olarak 10 yıl uygulama garantisi veriyoruz.

 

HAVUZ GÜVENLİK PANJURLARINDA 4 YIL ÜRETİCİ VE UYGULAYICI FİRMA  GARANTİSİ

 

 

Havuz Güvenlik Panjurları da yine hem üretici firma tarafından hem de Pool Office tarafından olmak üzere 4 yıl garantilidir. Havuz Güvenlik Panjurları ayrıca NF P-90 308 sertifikasına sahiptir. NF P - 90 308 sertifikası bu ürünün havuz güvenliğini sağlama konusunda tek başına yeterli olduğunu gösterir.

 

AB ÜRETİM VE GÜVENLİK KRİTERLERİNE UYUM

 

 

 

 

Pool Office olarak başta polipropilen havuz panelleri ve havuz güvenlik panjurları olmak üzere tüm ürünler Fransa'da AB kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Özellikle uzun zamandır yüzme havuzlarının güvenliği konusunun yasal olarak zorunlu olduğu Fransa'da bu gibi ürünlerin AR-GE ve üretiminde ciddi mesafelerin alınması söz konusu olmuştur. 

 

Lütfen tüm garanti ve sertifika belgelerini edinmek için bizlerle iletişime geçiniz.

© 2018 Copyright Pool Office Ltd. Tüm Hakları Saklıdır. Data1